fbpx

Przednie zawieszenie – Springer

Stelaże motocyklowe szybkiego zdejmowania do sakw bocznych
12 kwietnia 2017
Risery
12 kwietnia 2017
Stelaże motocyklowe szybkiego zdejmowania do sakw bocznych
12 kwietnia 2017
Risery
12 kwietnia 2017

Przednie zawieszenie – Springer

Firma wykonuje na zamówienie przednie zawieszenia motocyklowe typu Springer oraz regeneracja, odrestaurowanie tych zawieszeń. Wykonanie może być masywne do motocykli typu trike oraz motocykli sam i innych. Zawieszenia charakteryzują się dużą masywnością i sztywnością, są dopasowywane indywidualnie do potrzeb klienta. Każde zawieszenie jest poprzedzane projektem technicznym oraz obliczeniami geometrycznymi, wykonanie z nowych materiałów wraz z certyfikatem, do wykonania niezbędne jest dostarczenie motocykla na okres budowy, wykonanie zawieszenia w stanie surowym trwa ok 2-3 tyg. później jest demontowane i wysyłane do chromowania. Aby móc zaprojektować i rozpocząć budowę konieczne są części jak przednie koło z oponą, tarczą hamulcową i zaciskiem (lub dwoma) w momencie budowy można dostarczyć pozostałe elementy jak błotnik, oświetlenie, itp. wtedy będzie można wykonać mocowania do tych elementów.

W 2016 r. z myślą o European Bike Week w Faaker See powstały dwa modele zawieszenia springer. Jeden przeznaczony do Hondy VTX 1300, drugi do Harley-Davidson Softail (w całośći chromowany).

Aktualnie prowadzone są testy na zawieszeniu springer do motocykla Honda VTX 1300 po ustaleniu że to jest to, będą prowadzone starania aby uzyskać certyfikat TÜV.

W związku z dużym zainteresowaniem naszym zawieszeniem oraz modernizacją parku maszynowego planujemy rozpoczęcie seryjnej produkcji springer’ów również do innych modeli motocykli. Czas wykonania springera w wersji chrom to około 6-8 tygodni.