AKCESORIA MOTOCYKLOWE

Tokart specjalizuje się w trudnej dziedzinie, jaką jest produkcja akcesoriów motocyklowych. Wypracowane przez lata metody i techniki obróbki materiałów sprawiają, że części, jakie opuszczają nasz zakład, spełniają najbardziej wyśrubowane normy i z powodzeniem użytkowane są w motocyklach światowych marek – jak Harley Davidson, Honda, Kawasaki, Suzuki, Yamacha i wiele innych.

Doskonale wyposażony park maszynowy i wykwalifikowana kadra to nie jedyne atuty firmy Tokart. Jako producent, dokładamy wszelkich starań by oferowane przez nas produkty były nieskazitelnej jakości. Dlatego firma stosuje złożony i rygorystyczny proces kontroli jakości, poddając wyroby wielu testom. Niektóre części wyprodukowane pod marką Tokart zostały opatentowane i stanowią chronione prawem dobro Spółki.

Od 2009 roku niezmiennie rozwijamy się, dbając o jakość i utrwalając renomę naszych produktów na rynku. Zdobywamy fachową wiedzę, śledzimy trendy i kierunki w jakich porusza się cały sektor części motocyklowych. Rozmawiamy z innymi producentami i użytkownikami dróg – aby nasza oferta była zawsze najbardziej aktualna. Jesteśmy stałym gościem na największych branżowych imprezach – takich jak Motor Bike Expo we Włoszech. Akcesoria motocyklowe Tokart postrzegane są już na rynku jako synonim jakości.

Zapraszamy do skorzystania zapoznania się z ofertą naszego Sklepu, oraz do wykorzystania naszych zasobów technicznych – szczegóły w dziale „Obróbka CNC”.